O nas

Szkoła Pływania Uniwersytet Pływacki prowadzi lekcje nauki pływania w Szczecinie i Policach dla niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych - prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów oraz trenerów pływania z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam w profesjonalny sposób przekazać tajniki nauki pływania nie tylko początkującym uczestnikom.

Nasza szkoła dysponuje najnowszym sprzętem pływackim pomagającym najmłodszym wdrożyć się w nowe środowisko jakim jest woda.

Wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska, niebanalny sposób prowadzenia zajęć, rodzinna atmosfera szybko zyskały uznanie naszych Klientów, których grono stale się powiększa.

Stosujemy najnowocześniejsze metody nauki pływania - zarówno w nauce od podstaw, doskonaleniu techniki pływackiej, jak i w pływaniu sportowym dla grup zaawansowanych. Dzięki doświadczeniu Instruktorów, indywidualizacji zajęć, małym grupom (4-8 osób) efekty są często widoczne już po kilku lekcjach!

Naszym celem jest popularyzacja tak pięknej dyscypliny sportu jaką jest pływanie, w wersji zarówno rekreacyjnej jak i wyczynowej. Dla każdego, od przedszkolaka do dużo starszej "młodzieży" znajdziemy sens i cel nauki, przekażemy naszą wiedzę w możliwie najbardziej przystępny sposób, sprawimy że od tej pory pływanie będzie naszą wspólną pasją.

Priorytetowym celem działalności szkoły jest prowadzenie:

• zajęć nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • zajęć aqua baby
  • zajęć aqua fitness
  • organizowanie w okresie ferii zimowych i wakacji letnich, obozów o profilu sportowym.
  • organizowanie kursów WOPR