ZAJĘCIA DLA NIEMOWLĄT I MAŁYCH DZIECI

Dołącz do nas ! Pływanie niemowląt w Szczecinie

NOWY SEMESTR, przed nami. Zapraszamy wszystkie maluszki od 3 miesiąca, wszystkie dzieci do 4 roku życia oraz przedszkolaki, na wielką przygodę z wodą. Można dołączyć w każdej chwili. Prosimy jednak o kontakt on-line lub telefoniczny, gdyż musimy sprawdzić dostępność wolnych miejsc w danych grupach . Zapisy jeszcze trwają!

Zajęcia na basenie są doskonałą zabawą dla maluszków. Dzieci którym od pierwszych miesięcy towarzyszy woda, zaczynają szybciej chodzić są zdrowsze i sprawniejsze. Poprzez bliskość rodziców podczas zajęć i zabaw, dzieci z łatwością odnajdują się w nowym środowisku, a co za tym idzie są odważniejsze i ciekawsze świata.

Semestr rozpoczynamy po Feriach Zimowch 11.02.2019 i będzie on trwał aż do 16.06.2019

Terminy ustalamy indywidualnie:
Najlepiej wypełnić formularz on-line a my oddzwonimy i ustalimy szczegóły.

Informujemy również że od 23.01 do 1.02.2019 Zapisy TYLKO w formie ON-LINE.

Zapisy telefoniczne od 2.02.2019.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Do wszystkich osób które wypełnią Formularz On-Line oddzwonimy.