Oferta Zielonej Szkoły - 2020

Dzieci dużo czasu spędzają w szkolnej ławce, a w wolnych chwilach najchętniej zasiadają przed komputerem, a przecież do prawidłowego rozwoju potrzebny jest aktywność fizyczna.  Trzy lub pięć dni na łonie natury w towarzystwie rówieśników to idealna okazja do wszelakich form aktywności nie tylko fizycznej. To również czas na ciekawe lekcje w terenie. Idealnym miejscem na zielone szkoły są Bory Tucholskie. Skupiają  na niewielkim obszarze mnóstwo atrakcji idealnych dla dzieci i młodzieży.  Zobacz, co oferujemy na rok 2020!

Pełną ofertę znajdą Państwo w link

Zielona Szkoła 2020