NOWY SEMESTR PŁYWACKI - WRZESIEŃ 2020!

Szanowni Rodzice, kochane dzieci!

Po wielu konsultacjach z kierownictwem obiektów na których prowadzimy zajęcia otrzymaliśmy pozytywną informację, że zajęcia zostaną wznowione we WRZEŚNIU!

Wszystkie zajęcia które nie mogły się odbyć z powodu COVID-19 będzie można wykorzystać w kolejnym semestrze.

Nic nie przepadnie!!!

Będziemy się z Państwem kontaktować po 24.08.2020 w celu ustalenia nowego terminu zajęć.

Osoby które nie będą jeszcze gotowe do wznowienia zajęć, otrzymają Vouchery bezterminowe do wykorzystania w dowolnie wybranym przez siebie terminie.

Dziękujemy wszystkim za ogromne wsparcie jakie od Państwa otrzymujemy!

Dziękujemy, że jesteście  co bez was nie byłoby naszej szkółki!

Prosimy nie rezygnujcie z zajęć a wykorzystajcie je w innym terminie. Wasza decyzja uratuje wiele miejsc pracy naszych instruktorów.

Życzymy wszystkim udanych wakacji! Odpoczywajcie cieszcie się słońcem i uważajcie na siebie i swoich bliskich.

Do zobaczenia we wrześniu!

Kadra  Uniwersytetu Pływackiego