INFORMACJE OBOZOWE !!!!

ULOTKA PRZOD  BORY TUCHOLSKIE.jpg
Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci!

Rozpoczynamy od dobrych informacji. Obozy letnie dla dzieci w tym sezonie odbędą się!!!

Czekamy jeszcze na szczegółowe wytyczne. Wiemy jednak, że ten rok będzie inny niż wszystkie!

Z planowanych obostrzeń, największym problemem będzie dla nas organizacja transportu ze względu na ograniczenia ilości osób mogących jechać autokarem. Autokary mamy zarezerwowane, ale już wiemy, że nie zabierzemy w tym roku wszystkich.

Dlatego też uruchomiliśmy kolejne DWA TURNUSY w sierpniu 2020.

Z resztą natomiast damy sobie radę. Nasz ośrodek położony jest z dala od dużych skupisk ludzkich, w środku lasu. Mamy do dyspozycji ogromny teren, na którym łatwo zachować dystans społeczny i doskonałą infrastrukturę do realizacji zajęć.

Atutem jest także charakter naszych obozów. Nie wymagają one konieczności opuszczania ośrodka i otaczającego go lasu oraz są realizowane w małych, kameralnych grupach, co jest zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia.

W ośrodku wdrażane są  obecnie zalecenia wynikające z opublikowanych wytycznych dla gastronomii i obiektów hotelarskich. Zakupione zostały  niezbędne środki ochrony dla naszych pracowników oraz dozowniki na żele odkażające. Trwa reorganizacja pracy kuchni i jadalni, a personel ośrodka został przeszkolony, jak funkcjonować w sytuacji epidemicznej.

Dodatkowo zajęcia z młodzieżą odbywać się będą, jak w latach ubiegłych, na bardzo dużym terenie ośrodka i w lesie, który go otacza, z tym że w zdecydowanie mniejszych grupach. Używany sprzęt będzie dezynfekowany po każdych zajęciach środkami i metodami właściwymi dla poszczególnych przedmiotów. W domkach będą zakwaterowane tylko 4 osoby, po 2 na pokój.

Doskonale wiemy, że ostatnie miesiące były i są trudne dla dzieci i rodziców, zmęczeni obecną sytuacją są wszyscy, a odpoczynek jest potrzebny jak nigdy dotąd!

Dlatego też zapraszamy na nasze obozy w czterech terminach!

TURNUS I

27-06-7.07.2020/11 dni

TURNUS II

07.07-17.07.2020/11 dni

TURNUS III

1.08-8.08.2020/8 dni

TURNUS IV

08.08-15.08.2020/8 dni

CENA:

11 dni / 1750 zł

8 dni  / 1350 zł

NAJLEPSZY PROGRAM:

Lato 2020

ZAPISY I REZERWACJA MIEJSCA:

* 691 668 027 - Pani Monika

* 607 293 585 - Pan Marcin

Podczas zapisów w obecnej sytuacji decyduje kolejność zgłoszeń i daty dokonanych opłat.